טיולים באיזור
מחירון
מפת המצאות במושב

הכוונה ותדרוך לנופשים

הכוונה ותדרוך לאורחי נופש כפרי ב – לוזית

 

שלום וברוכים אתם בדרככם לנופש כפרי בלוזית

הגעה:ממזרח באמצעות כביש 38 (שער הגיא-בית גוברין) נוסעים מערבה בכביש 353 (צומת גבעת ישעיהו - צומת קוממיות על כביש 40), אחרי ליאון, פארק בריטניה ו - עגור בואכם לוזית, או ממערב מכביש 40 (קרית מלאכי- קרית גת) מזרחה בצומת קוממיות לכביש 353 ואחרי שלושה קיבוצים - גת,גלאון,בית ניר בואכם לוזית.
 

פונים צפונה לתוך המושב, מתקדמים עם הרחוב הראשי, חולפים את בית הכנסת (משמאל), הצרכניה (משמאל) ומיד, משמאל,  מגרש החניה של בית העם;  חונים במגרש (נא לא לחנות לאורך הרחוב או בכביש השירות שמעבר ליחידות הנופש.

חוזרים רגלית לרחוב הראשי, מולכם בית חום עם עץ כדורי ענק ויפיפה בקידמתו.

מול עינכם ועד קו האופק,  מטעי הזיתים שלנו - בודידה (ראו באתר בודידה ) רדו במדרכה (הבית מימנכם) ליחידות,  הנופש, היחידות מסופררות מ 1-7, 1 היא הראשונה מימין (צמודה לעץ חרוב יפהפה) ו- 7 היא הרחוקה, צמודה לבית החום המרוחק הטובל בעצי הזית.

היחידה המיועדת לכם אינה נעולה, חיממנו לכם מים, המזגן מופעל מראש אם קיימים תנאי מזג אויר קיצוניים.

היכנסו ותיהנו.

כל המכשירים והמוצרים ביחידה לשימושכם, המשקאות במקרר - שלכם, ללא עלות.

את בית הכנסת הספרדי ראיתם משמאלכם בהיכנסכם למושב, לבית הכנסת האשכנזי - חוזרים לרחוב, ימינה ושמאלה (אחרי חורשת האורנים) וליד מגרש הכדורסל.

 

מה עושים בלוזית?

מומלץ לתת לרכב לנוח, ולערוך טיולים רגליים קצרים. מסלולי טיול יפורטו בעתיד הקרוב באתר בודידה,

( נכון לעכשיו, אני יועץ הטיולים שלכם, טלפנו בכל ענין בכל שעה (ראובן - 052-3275527

אתרי מורשת רבים, עם זיקה לתנך פרושים סביבנו, מערות קולמבריום ומערות מסתור, פארק בריטניה, שביל חוצה ישראל, תל צפית - גת הפלישתית (עירו של גוליית), עזקה ושוכו (קרב דוד וגוליית), מטעי זיתים, עצים יפים ומיוחדים...תל מרשה, בית גוברין, מצפה משואה, חרבת מדרס, תל גודד ועוד... דברו אתנו.

 

מפתח היחידה תלוי ליד הדלת, או מונח על השולחן.

  נא שלחו  בהודעה טלפונית (052-3275527), או  ב-דואר אלקטרוני את השם של ו- ת.ז של המכותב לחשבונית. חשבונית תועבר אליכם לדואר האלקטרוני או לטלפון או לכתובת דואר רגיל אם תעדיפו כך. כתובתי האלקטרונית: reuvensolan@gmail.com 

למשלמים במזומן, נא "הצניעו" את כספכם בתא ההקפאה במקרר,

גם העברה בנקאית אפשרית, אעביר לכם פרטי חשבון בנק אם אדרש.

 

כללית - לוזית הינו מושב חופשי, איש באמונתו יחיה, נא כבדו רגשות הציבור הדתי והחילוני.

אין  לצפור בתחומי המושב, נא הקפידו לחנות במגרש החניה ליד בית העם, אין להבעיר אש בתחומי מתחם הנופש בשבת ובחול, יש להימנע מהפעלת מערכות הגברה מחוץ ליחידות.

תודה על שתוף הפעולה.

לסיום:

, מקווים שנהניתם, נא שטפו את הכלים, כבו- מזגן, דוד מים, וטלויזיה, שלט טלויזיה ליד הטלויזיה, שלט המזגן במתלה ליד הדלת, השאירו את המפתח ליד שלט המזגן, כבו אורות וסעו לשלום.

נא וודאו שהסדרתם את התשלום.

דרך צלחה.

להתראות

ראובן